Mövenpick Hotel Egerkingen

Mövenpick Hotel Egerkingen
Modern 4 sterren hotel slechts enkele minuten van de snelweg en toch rustig gelegen aan een bosrand. Het ligt circa 30 kilometer ten zuiden van Basel en bij de afslag richting Bern en Zürich. Prima hotel om ook meerdere dagen te verblijven en de schitterende omgeving (beter) te leren kennen.
Voor de kinderen
babybedje en kinderstoel
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld en Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
Niet Inbegrepen - Verplicht
toeristenbelasting ca. CHF 2,00 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Niet Inbegrepen - Niet verplicht
honden toegestaan, CHF 20,00 per hond per dag, maar niet in het restaurant
Vanaf Utrecht
ca. 740 km
Ligging
centrum Utrecht op ca. 740 km en rustig gelegen
Faciliteiten
gratis WiFi in openbare ruimte, receptie, inchecken: 14:00 tot 20:00, uitchecken: 08:00 tot 12:00 en gratis kluisjes bij receptie
Faciliteiten - Tegen betaling
privé parkeerplaats buiten, ca. CHF 7,00 per nacht
Overige informatie
onze classificatie: 4 sterren en voltage: 220 volt
Restaurants/Bars
3 restaurants, bar en snackbar
USP's
Enkele minuten van snelweg, Lekker rustig aan de bosrand, Verse broodjes in de ochtend, Slapen in ruime kamers, Kids spelen in de speeltuin, Een ontbijt om van te smullen en Groen: met duurzaamheidslabel
- Bar
- Fitness
- Kluisje
- Parkeerplaats
- Restaurant
- Speeltuin
Weer & klimaat
Omgeving
- Centrum(2,2 km)