Vergelijk de laagste prijzen:
Nejoum Al Emarat Hotel
Ligging
Dit stadshotel, ideaal voor strandvakantiegangers en gezinnen, ligt in het centrum van Sharjah, in de buurt van de zee.
Hotelfaciliteiten
Het hotel met een lift beschikt over 135 kamers. Het meertalig personeel bij de receptie in de ontvangsthal is hulpvaardig bij het in- en uitchecken. Tot de faciliteiten van het verblijf behoren een bagagedepot, een kluis en een wisselkantoor. In het hotel is Wi-Fi voorhanden (kosteloos). Informatie over de mogelijke excursies kunnen gasten bij de tourdesk krijgen. Naast een supermarkt zijn andere winkels voorhanden. Om te parkeren hebben de gasten de beschikking over een garage (tegen toeslag) en een parkeerplaats (kosteloos). Tot de aangeboden faciliteiten behoren een 24-uurs beveiligingsdienst, een autoverhuur, een medische dienst, een transferservice, een 24-uurs roomservice, een wekdienst, een wasservice, een muntwasserette en een eigen shuttlebus. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. In het zakelijke gedeelte (businesscenter) zijn fax en kopieerapparaat voorhanden.
Kamers
Airconditioning en een verwarming zorgen voor een aangename luchtcirculatie in de kamers. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed, een queensize bed of een kingsize bed. Extra bedden kunnen worden aangevraagd. Bovendien zijn een minibar en een bureau beschikbaar. Ook zijn een koelkast, een mini-koelkast en een thee-/koffiezetapparaat aanwezig. Ook beschikbaar zijn een strijkset en een broekenpers. Voor vakantiecomfort zorgen een telefoon, een flatscreen-tv en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer – uitgerust met een bad – vinden de gasten een föhn. De gasten genieten in de badkamers cosmetische producten en een handdoekenset. Bovendien zijn barrièrevrije badkamers te boeken. Het hotel beschikt over gezinskamers, niet-rokerskamers en rokerskamers.
Sport/entertainment
Een sport- en recreatieprogramma biedt vele leuke mogelijkheden om de vrije tijd naar eigen inzicht vorm te geven. Op het gebied van recreatie biedt het verblijf naast de fitnessstudio en aerobics ook nog een sauna tegen betaling aan.
Eten en drinken
Het horecagedeelte is uitgerust met een koffiehuis. In een niet-rokersrestaurant met airconditioning krijgen de gasten verschillende specialiteiten voorgeschoteld. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet. Ook bijzondere maaltijden zoals bijvoorbeeld halal maaltijden zijn verkrijgbaar.
Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004
- Airco
- Fitness
- Kluisje
- Restaurant
- Roomservice
- Sauna
Weer & klimaat
Omgeving
- Strand(850 m)
- Centrum(800 m)