Hotel Kaktus Albir ligt direct aan het strand van de Spaanse badplaats Albir. Het viersterren hotel beschikt daarnaast over tal van faciliteiten, zoals bijv. een wellnesscentrum, dakterras met zwembad en gratis WiFi. Pak je koffers maar vast in!
Hotel Kaktus Albir wordt slechts door de boulevard gescheiden van het strand, waar je optimaal kunt genieten van de Spaanse zon. De boulevard is trouwens ook bijzonder: op de marmeren grond vind je sterren met namen van bekende Spaanse acteurs. Een echte walk of fame! In de directe omgeving zijn diverse bars, restaurants en winkels gevestig.
Wil je meer van de omgeving zien? Ga dan naar Altea, een badplaats op ca. 5 km van Hotel Kaktus Albir. Struin hier door het oude centrum (dat gevestigd is op een berg!) en geniet van prachtige witte gebouwen. Klim naar boven en geniet van een prachtig uitzicht! Ook het bekendere Benidorm, op ca. 7 km van Hotel Kaktus Albir, is een bezoekje waard. Hier kun je uitgebreid shoppen en ’s avonds uitgaan in één van de vele megadiscotheken.
De ca. 200 kamers van Hotel Kaktus Albir zijn standaard voorzien van o.a. een telefoon, airco/verwarming, balkon of terras met zitje en zijzeezicht, badkamer met bad of douche, toilet en föhn en (tegen betaling) een minibar en kluisje.
LET OP: wens je een babybedje op de kamer? Vraag deze dan direct aan bij boeking.
In het buitenbad van Hotel Kaktus Albir kun je verkoeling zoeken van de Spaanse zon. Daarnaast geniet je hier van een prachtig uitzicht, want het zwembad ligt op het dakterras! Rondom staan ligbedden klaar. Nog meer zwemplezier vind je in het binnenbad. En ook aan kinderen is gedacht: zij vermaken zich in het kinderbad.
In het wellnesscentrum van Hotel Kaktus Albir kom je (tegen betaling) helemaal tot rust in o.a. een sauna, solarium en whirlpool of tijdens een massage. Ook kun je (tegen betaling) een kleurtje opdoen onder de zonnebank. Jouw spieren trainen kan in het fitnesscentrum. Daarnaast kun je (tegen betaling) een potje poolen of biljarten. ’s Avonds wordt er regelmatig gezorgd voor entertainment.
Trek gekregen? Neem dan plaats in het buffetrestaurant van Hotel Kaktus Albir. Drankjes bestel je aan de bar en voor een lekker tussendoortje ga je naar de snackbar. In de openbare ruimte maak je gratis gebruik van WiFi. Overige (deels betaalde) diensten en faciliteiten van Hotel Kaktus Albir zijn o.a. een 24-uurs receptie, lounge, bagageruimte, wasserette, kapper, parkeergelegenheid en internethoek.
Weergegeven afstanden zijn hemelsbreed. Dit wijkt af van de loop- of rijafstand.
Het ca. 4 km verderop gelegen stadje Altea is zeker de moeite waard om te bezoeken.