Over deze accommodatie:
PrimaSol Drago Park ****
Algemene beschrijving
Op een rustige locatie op het Canarische eiland Fuerteventura ligt het viersterren PrimaSol Drago Park. Dit hotelcomplex is perfect voor families met kinderen, dankzij de aanwezigheid van een miniclub, diverse sportfaciliteiten én de mogelijkheid om o.b.v. all inclusive te verblijven. Dit laatste zorgt er voor dat je onbeperkt kunt genieten van diverse hapjes en drankjes. Als dat niet genieten wordt…?!
Ligging & Omgeving
PrimaSol Drago Park heeft een rustige ligging op ca. 1,5 km van het strand. Vanuit het complex gaat er meerdere keren per dag een pendelbus naar het strand. Aan het strand kun je gevarieerde watersporten beoefenen, zoals waterskiën, kajakken of wind- en kitesurfen. Ook een rondje op de bekende bananenboot of duiken behoort tot de mogelijkheden. Alle watersporten zijn tegen betaling.
Het centrum van Costa Calma (met diverse winkeltjes, restaurants en bars) ligt op ca. 2,5 km van PrimaSol Drago Park. Wil je meer van Fuerteventura zien dan raden wij je aan om een auto te huren.
Kamers
Er zijn ruim 200 kamers aanwezig bij PrimaSol Drago Park. Alle kamers beschikken over o.a. een telefoon, tv, huurkluisje, koelkastje, airco, balkon of terras met zitje en een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn. De familiekamers zijn ruimer en beschikken over extra bedden. Sommige familiekamers zijn verspreid over twee verdiepingen en beschikken over twee badkamers.
LET OP: klik op het i-tje na datumselectie voor meer informatie over de kamers van PrimaSol Drago Park of neem contact op met onze klantenservice. Wens je gebruik te maken van een kinderbedje? Geef dit direct bij boeking door.
Faciliteiten
PrimaSol Drago Park is een familievriendelijk hotelcomplex met diverse zwembaden voor jong en oud. Na het zwemmen kun je bijkomen op je ligbedje, naar wens onder een parasol.
In het buffetrestaurant van PrimaSol Drago Park kun je terecht voor een ontbijt en diner. De internationale gerechten variëren van Italiaans, Aziatisch, Mexicaans of typische gerechten uit de Canarische eilanden. Daarnaast is er een poolbar met snacks en lunchgerechten. Bij de loungebar kun je genieten van diverse drankjes en er is een discotheek waar je ’s avonds kunt dansen (16+). Bij een verblijf o.b.v. all inclusive in PrimaSol Drago Park zijn buffetmaaltijden, snacks en lokale (alcoholische) dranken bij de prijs inbegrepen.
Er zijn diverse sporten te beoefenen in PrimaSol Drago Park. Denk hierbij aan o.a. squash, tafelvoetbal, tafeltennis, darts, aerobics en volleybal. Er is tevens een kleine fitnessruimte aanwezig. Kinderen kunnen terecht in de miniclub (4 t/m 12 jaar) of speeltuin. Gedurende de dag organiseert het animatieteam diverse sporten en spelletjes in PrimaSol Drago Park. ’s Avonds kunnen de kleintjes dansen in de minidisco.
Overige (betaalde) faciliteiten en diensten in PrimaSol Drago Park zijn een lounge met internethoek, parkeerplaats, autoverhuur, minimarkt en een speelkamer met videospelletjes. In de lobby kun je gratis gebruik maken van WiFi en bij de receptie kun je met al je vragen terecht.
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou gekozen reis.