Bilderberg Europa Hotel Scheveningen

Accommodation preview photo
6.5
3.554 beoordelingen
vanaf
44
p.p.
Eigen vervoer

Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen
6.5
3.554 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur

Accommodation preview photo
vertrek
woensdag 01 november 2023
terugkomst
donderdag 02 november 2023(2 dagen)
luchthaven
Eigen vervoer
verzorging
Logies
vanaf
44
p.p.
Eigen vervoer

Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen

Algemeen

Een weekendje aan de Nederlandse kust ontspannen? Wij tippen Bilderberg Europa Hotel Scheveningen, een viersterren hotel op een steenworp afstand van het strand en de Pier van Scheveningen. In het hotel kun je rekenen op een bijzonder restaurant, zwembad, sauna en comfortabele kamers.

Ligging & omgeving

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen ligt – en de naam verklapt het al – in de badplaats Scheveningen. En dan ook nog eens op een toplocatie; op ca. 240 m van het strand, de boulevard en de bekende Pier van Scheveningen. Aan de boulevard vind je leuke winkels, restaurants en bars. Op het strand staan leuke beachbars op je te wachten. In de zomer kun je aan het strand o.a. kitesurfen.

Er is meer dan alleen Scheveningen! Je kunt vanuit Bilderberg Europa Hotel Scheveningen eenvoudig afreizen naar het ca. 10 km verderop gelegen centrum van Den Haag. Hier móet je zeker een kijkje nemen bij het Binnenhof met het bekende torentje. Met kinderen breng je o.a. een bezoekje aan Sealife of Madurodam.

Kamers

Bilderberg Europa Hotel Scheveningen beschikt over ca. 180 moderne kamers. De (comfort)kamers zijn standaard voorzien van o.a. een telefoon, tv, kluisje, badkamer met douche, toilet en föhn en een balkon. Bilderberg Europa Hotel Scheveningen biedt daarnaast familiekamers.

LET OP: babybedjes zijn op aanvraag beschikbaar bij Bilderberg Europa Hotel Scheveningen. Geef jouw wens hiervoor tijdens of direct na boeking aan. In familiekamers slapen de 3e en/of 4e persoon op een bijzetbed.

Faciliteiten

Het restaurant van Bilderberg Europa Hotel Scheveningen speelt helemaal in op locatie; de zilte zeelucht en zoute zee hebben een grote rol. Er worden diverse bijzondere soorten zout gebruikt in de gerechten. Share dining is ook mogelijk. Drankjes zijn te bestellen aan de bar.

Voor ontspanning biedt Bilderberg Europa Hotel Scheveningen een zwembad en sauna. Liever wat actiever bezig? Er zijn fietsen te huur om de omgeving op een sportieve manier te verkennen.

Overige faciliteiten en diensten van Bilderberg Europa Hotel Scheveningen zijn o.a. een receptie, gratis WiFi in de openbare ruimte, een laadpunt voor elektrische voertuigen en tegen betaling beveiligde parkeerplaatsen op loopafstand van het hotel.

LET OP: toeristenbelasting en service charge zijn niet inbegrepen bij de reissom, deze verplichte kosten dien je ter plaatse nog te betalen. Er is per kamer één hond toegestaan bij Bilderberg Europa Hotel Scheveningen. Informeer voorafgaande aan de boeking naar de beschikbaarheid, kosten en voorwaarden. Zo mag de hond niet alleen op de kamer worden gelaten en zijn ze niet toegestaan in de openbare ruimtes van Bilderberg Europa Hotel Scheveningen.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Bar
  • Lift
  • Zwembad binnen
  • Parkeerplaats
  • Huisdieren toegestaan
  • Restaurant
  • Roomservice
  • Kluisje
  • Rolstoelvriendelijk
  • Wifi

Activiteiten

  • Fietsverhuur
  • Fitness
  • Sauna

Thema

  • Nabij strand
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    5max
    2 uur
    18 dgn
    8
  • FEB
    5max
    3 uur
    16 dgn
    6
  • MRT
    8max
    4 uur
    15 dgn
    7
  • APR
    12max
    5 uur
    15 dgn
    8
  • MEI
    17max
    7 uur
    16 dgn
    11
  • JUN
    21max
    7 uur
    15 dgn
    16
  • JUL
    22max
    6 uur
    17 dgn
    19
  • AUG
    22max
    6 uur
    17 dgn
    19
  • SEP
    18max
    4 uur
    16 dgn
    19
  • OKT
    14max
    3 uur
    15 dgn
    16
  • NOV
    9max
    2 uur
    17 dgn
    15
  • DEC
    6max
    1 uur
    19 dgn
    9
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Bilderberg Europa Hotel Scheveningen met:

6.5
uit 3554 beoordelingen
Eten
5.2
Kamers
3.5
Wifi
5.2
Service
7.2
Sfeer
3
Ligging
8.4
Ontbijt
7.2
Netheid
2.7
  • Roy
    Alleen als het niet anders kan
    6.6
    Oude kamers, geen airco dus stikheet op de kamers
    augustus 2022
  • Mischa
    Prima
    6.8
    Pluspunten: aardig personeel, nette gangen, dicht bij het strand en de boulevard, lift, zwembad en sauna. Minpunten: doorgezakt bed, geen airco, verouderde badkamer en douches bij het zwembad met kalk. Een likje verf, grote schoonmaak om kalkplekken en beschadigingen aan het sanitair te repareren zou het hotel sieren. Op een hete zomerdag hoor je op je hotelkamer veel lawaai van het verkeer. Toen de temperatuur, de volgende dag, daalde was dit minder. Mocht je geluidsgevoelig zijn zou ik hier echter niet overnachten.
    juli 2022
  • Bram
    Netjes
    7.9
    Het is een net hotel, met een goed verzorgd ontbijt. De faciliteiten (sauna en zwembad) zien er ook erg netjes uit. Maar de laatste dagen zaten er in onze schone handdoeken, die we nog niet hadden gebruikt, bruine vlekken.
    november 2021
  • Shemira
    Zeer schoon netjes onderhouden
    9.9
    Fijn hotel en mooie ligging na het strand toe. Goed ontbijt, personeel zeer vriendelijk. Kamers ook netjes. Ik raad het aan voor iedereen die naar Scheveningen gaat
    augustus 2021
  • Ursula
    Prima maar eenvoudig
    6.9
    Echt 250 stappen van het strand en boulevard. Personeel heel vriendelijk en servicegericht. Hotel restaurant en receptie zijn vernieuwd, maar kamers mogen een update gebruiken. Ook geen airco aanwezig helaas. Onze kamer was schoon. Van buiten ziet het hotel er niet fraai uit met gestutte balkons. Hotel staat op een drukke kruising. Klein maar schoon zwembad. Turks stoombad was lekker. Sauna niet geprobeerd. Helaas nog geen ontbijtbuffet, hierdoor nogal sober.
    juni 2021

Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

  • Gegarandeerd de beste deal
  • Uiteraard géén boekingskosten
  • Zekerheid van ANVR en SGR
  • Zeven dagen per week geopend

Veilig aangesloten bij:

Die snapt vakantie.

4.3 / 5

Prima website, goede aanbiedingen

Prima website, duidelijk en makkelijk zoeken. Maar het belangrijkste altijd...

Lees verder