Aan de Middellandse zee, geeft dit 4-sterren hotel de jaren 20 een andere wending. Naast het zwembad kom je tot rust in het aquatonic bad; het juiste moment voor jezelf. In Margaux geniet je van een heerlijke rib eye steak van de grill. Of kies je toch een traditionele Pissaladiere, vanuit het Franse Nice op Malta?
Voor de kinderen
babybedje
Verzorging
logies en logies en ontbijt
Goed om te weten
Deze reis/accommodatie is algemeen geschikt voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie ook voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., honden niet toegestaan, tijdens het diner geldt een dresscode; mannen graag in lange broek en dit hotel werkt papier vrij, er ligt geen de reisaanbieder informatie boek, je wordt digitaal op de hoogte gehouden
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de de reisaanbieder app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de de reisaanbieder app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Niet Inbegrepen - Verplicht
toeristenbelasting ca. 0,50 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
Ligging
centrum Silema op ca. 300 m en in/bij winkelcentrum en direct aan zee
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte, receptie (24 uur) en bagageruimte
Overige informatie
officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 170 en het hoofdgebouw heeft 2 liften
Restaurants/Bars
2 à-la-carterestaurants
USP's
Poedelen en bubbelen in de spa, Slapen in sfeervolle kamers, Blijf in shape in de fitness, Vlakbij het bruisende centrum, Dineren aan de Middellandse zee en Verfijnde luxe, hartje natuur
Zwembaden
buitenbad, badhanddoeken (borg vereist), ligbedden en parasols en binnenbad: Aquatonic
Wellness
sauna en spa
Wellness - Tegen betaling
hamam
Sport & Activiteiten
fitnessfaciliteiten
Entertainment
livemuziek
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.