In het viersterren Sunrise Hotel op Rhodos draait alles om genieten. Het hotel ligt op een rustige locatie, direct aan het strand. En dan heb je ook nog een zwembad, zonneterras en buitenterras tot jouw beschikking. Maak het plaatje compleet door een verblijf o.b.v. all inclusive te boeken!
Sunrise Hotel ligt direct aan het strand. Huur een ligbedje of parasol voor een comfortabel dagje. Binnen ca. 15 minuten lopen bereik je het plaatsje Pefki, waar restaurantjes en supermarktjes te vinden zijn.
Per huurauto rijd je eenvoudig naar meer plekken op Rhodos. Ga bijv. naar het witte dorpje Lindos. Bezoek hier de Akropolis van Lindos, het oude theater en andere historische bezienswaardigheden.
Een tripje naar Rhodos-Stad is ook goed te doen vanaf Sunrise Hotel. Sla zeker het oude centrum niet over!
De ca. 150 kamers van Sunrise Hotel zijn verdeeld over meerdere gebouwen en voorzien van o.a. een tv, airco (ca. juni - september), huurkluisje, koelkastje, telefoon, balkon of terras en een badkamer met bad en/of douche, toilet en föhn. De familiekamers beschikken daarnaast over een visueel gescheiden slaapkamer. Er zijn ook ruimere familiekamers te boeken met tuinzicht.
Rondzwemmen doe je in het ruime buitenbad van Sunrise Hotel. Op het zonneterras maak je gebruik van ligbedden, parasols en (tegen betaling van een borg) handdoeken.
In het buffetrestaurant van Sunrise Hotel staan driemaal daags maaltijden voor jou klaar. Met dank aan het buitenterras kun je hier ook in de zon van genieten. Aan de poolbar bestel je drankjes en snacks. Boek je een verblijf o.b.v. all inclusive dan zijn ontbijt-, lunch- en dinerbuffet, (geselecteerde) drankjes en snacks bij de prijs inbegrepen.
In de lobby van Sunrise Hotel is gratis WiFi beschikbaar. Overige (mogelijk betaalde) diensten en faciliteiten zijn o.a. een receptie, tv-hoek en minimarkt.
Lindos moet je gezien hebben!