In het hart van de "Cote de Lumiere" vind je Residence L'Estran. Het ligt tussen het kustplaatsje Les Sables d'Olonne en de in zee uitlopende klif Puits d'Enfer. Het strand van Tanchet ligt op wandelafstand, het grote strand op ca. 4 km. De bekende fietsroute La Velodyssée loopt voor de deur.
Voor de kinderen
speeltuin
Voor de kinderen - Tegen betaling
babyset (bedje, stoel) ca. € 25,00 per verblijf (bij boeking opgeven) en kinderstoel ca. € 15,00 per verblijf
Verzorging
logies
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., ontbijt ter plaatse bij te boeken € 9 per persoon per ontbijt, kinderen van 3 - 10 jaar € 5 per kind per ontbijt en WiFi met creditcard (Mastercard of Visa) te betalen, 3 connecties € 25 per week
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken. en In de de reisaanbieder app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Inbegrepen
water, elektriciteit en verwarming
Niet Inbegrepen - Verplicht
toeristenbelasting (ter plaatse te betalen)
Niet Inbegrepen - Niet verplicht
bedlinnen ca. € 8,00 per set per persoon, handdoeken ca. € 8,00 per set per persoon, theedoeken (zelf meenemen) en honden toegestaan (max. 2), € 39,00 per hond per week, maar niet in het restaurant
Vanaf Utrecht
ca. 925 km
Ligging
centrum Sables-d'Olonne op ca. 4 km, strand op ca. 1500 m, winkels op ca. 200 m en zee op ca. 200 m
Faciliteiten
receptie, inchecken: 17:00 - 20:00, uitchecken: 08:00 - 10:00, 1 parkeerplaats per unit en privé parkeerplaats buiten
Faciliteiten - Tegen betaling
wifi op de kamer
Overige informatie
officiële classificatie: 3 sterren, onze classificatie: 3 sterren en voltage: 230 volt
USP's
Je hoort de zee al, Winkels op loopafstand, Heerlijk eten in de haven, Fietsend de omgeving verkennen, Plonsen in het zwembad en Rustig gelegen
Zwembaden
2 buitenbaden: open: 30.04 t/m 30.09, verwarmd en buitenbaden open afhankelijk van het weer
Sport & Activiteiten
tafeltennis
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.