Camping Le Castellas

Een foto van een overzicht van Camping Le Castellas
Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.Onze laatste vakantie is helaas verkocht. Bekijk hieronder onze vergelijkbare vakanties.

Camping Le Castellas

Voor de kinderen

kinderdisco, speeltuin, Miniclub (3 t/m 12 jaar) en Tienerclub (13 t/m 17 jaar)

Voor de kinderen - Tegen betaling

babyset (bedje, stoel) ca. € 35,00 per verblijf

Verzorging

logies

Goed om te weten

alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., In het zwembad is een polsbandje verplicht en Alle extra's zoals bedlinnen, badhanddoeken, theedoeken, babysets en honden dienen uiterlijk 7 dagen voor aankomst doorgegeven te worden aan Vacanceselect. Neem hiervoor contact op met je reisagent of ons contact center om de aanvraag uit te zetten en in de boeking te verwerken. Betaling ter plaatse.

Je vakantie tijdens corona

Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de de reisaanbieder app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de de reisaanbieder app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.

Inbegrepen

gas, water en elektriciteit

Niet Inbegrepen - Verplicht

toeristenbelasting (ter plaatse te betalen)

Niet Inbegrepen - Niet verplicht

honden toegestaan (op aanvraag), € 35,00 per hond per dag, maar niet in het restaurant, bij het zwembad en op het strand, Bedlinnen (2-persoonsbed) ca. 12,00 per set en Bedlinnen (1-persoonsbed) ca. 10,00 per set

Vanaf Utrecht

ca. 1230 km

Ligging

in een groene omgeving en in levendige omgeving

Faciliteiten

inchecken: 15.00 - 18.00 uur, uitchecken: 08.00 - 10.00 uur en privé parkeerplaats buiten

Faciliteiten - Tegen betaling

WiFi in openbare ruimte, (mini)supermarkt, bakkerij, wasserette en wasdroger

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren en voltage: 230 volt

Restaurants/Bars

afhaalmaaltijden mogelijk, 2 restaurants: Pizzeria, bar en snackbar

USP's

Bruisende en gezellige camping, Bij havenstad Sète, Spectaculaire glijbanen, Shows en live muziek, Mini- en tienerclub en Heerlijk buitenzwembad

Zwembaden

buitenbad: verwarmd, buitenbaden open afhankelijk van het weer, ligbedden, zonneterras, kinderbad buiten: verwarmd en waterglijbaan

Wellness - Tegen betaling

massage, sauna en schoonheidssalon

Sport & Activiteiten

basketbal, jeu de boules, multisportterrein, tafeltennis en voetbal

Sport & Activiteiten - Tegen betaling

tennisbaan (buiten)

Entertainment

overdag en 's avonds een activiteitenprogramma en het animatieteam spreekt Duits, Engels en Frans

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.
Faciliteiten
Meest populair
  • Animatie
  • Bar
  • Fietsverhuur
  • Huisdieren toegestaan
  • Kids Club
  • Kinderzwembad
  • Kindvriendelijk
  • Koelkast
  • Nabij strand
  • Speeltuin
  • Tennisbanen
  • Zwembad buiten
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

jan
10
max
5
uur
13
14 dgn
feb
14
max
6
uur
12
11 dgn
mrt
14
max
6
uur
12
16 dgn
apr
18
max
9
uur
14
8 dgn
mei
22
max
11
uur
16
10 dgn
jun
30
max
14
uur
20
3 dgn
jul
31
max
14
uur
21
5 dgn
aug
31
max
13
uur
22
6 dgn
sep
25
max
10
uur
20
5 dgn
okt
21
max
9
uur
19
5 dgn
nov
15
max
7
uur
16
8 dgn
dec
13
max
5
uur
14
14 dgn
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.

Omgeving

Alles over de omgeving
Plekken in de buurt
  • Strand(100 m)

  • Centrum(3,7 km)
Weergegeven afstanden zijn hemelsbreed. Dit wijkt af van de loop- of rijafstand.

Beoordelingen

Klanten waarderen Camping Le Castellas
met:
8.6
Geweldig
uit 1.334 beoordelingen
Eten4.9
Kamers3.3
Wifi4.4
Service8.0
Sfeer4.0
Ligging8.6
Ontbijt6.4