Vergelijk de laagste prijzen:
Wilde Aparthotels By Staycity Covent Garden
Verzorgd Aparthotel op een toplocatie in Londen!
- In Covent Garden nabij theaterwijk West End
- Toplocatie met diverse highlights op loopafstand
- Studio's met kitchenette
Intro
Op zoek naar een fijne accommodatie in hartje Londen? Bij Wilde Aparthotels Covent Garden ben je aan het juiste adres. Een avond naar het theater, shoppen, bezienswaardigheden bezoeken, alles ligt binnen handbereik wanneer je hier overnacht. Wereldberoemde bezienswaardigheden zoals de Big Ben en de Londen Eye liggen namelijk op loopafstand. De kamers zijn zorgvuldig en slim ingericht om zo goed mogelijk gebruik te maken van de beschikbare ruimtes. Ondanks dat het een aparthotel is, staat het personeel klaar om je te helpen. Kortom, voor een stedentrip is dit een fijne accommodatie!
Kamers (106)
De compacte kamers van Wilde Aparthotels Covent Garden zijn met zorg ingericht en van alle gemakken voorzien: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - TV - Kluisje - Airconditioning - Badkamer bad of douche en toilet Enkel de studio appartement kamers beschikken over een kitchenette. De standaard 2-persoonskamers (double) hebben geen kitchenette.Inbegrepen
Inbegrepen
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Rotterdam, Eindhoven, Brussel, Düsseldorf of Keulen
- Handbagage
Niet inbegrepen
Niet inbegrepen
- Wanneer je minder dan 6 nachten in Wilde Aparthotels Covent Garden verblijft is er geen kamerschoonmaak. Tegen betaling kan je dit wel aanvragen bij de receptie.
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Bijzonderheden
- Let op: voor reizigers naar het Verenigd Koninkrijk zijn een paspoort en een ETA (Electronic Travel Authorisation) verplicht. Zonder geldige ETA en paspoort word je niet toegelaten.
- Let op: vanuit de Britse overheid zijn treinreizigers verplicht om aanvullende passagiersgegevens te verstrekken (Advance Passenger Information). Bij de reispapieren ontvang je een link en uitleg hoe je dit kunt doen. Wanneer alle informatie is ingevuld, ontvang je de treintickets rechtstreeks vanuit Eurostar.
- Om deze accommodatie te reserveren dient minimaal één reiziger per kamer op de dag van vertrek 18 jaar of ouder te zijn.
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Gratis wifi
Ligging
- Wilde Aparthotels Covent Garden ligt aan de bekende straat The Strand.
- De London Eye en Big Ben liggen beide op ca. 15 minuten loopafstand.
- Rondom het hotel liggen verschillende theaterzalen.
- Leicester Square ligt op ca. 10 minuten loopafstand.
Openbaar vervoer:
- Rondom het hotel liggen meerdere metrostations. Onder andere de stations Covent Garden, Charing Cross, Embankment, Temple en Leicester Square liggen op loopafstand.
- Op steenworpafstand van de accommodatie vind je al de eerste bushalte.
Met de trein:
- St. Pancras is het aankomststation van de Eurostar trein in Londen. Vanaf hier reis je in 15 minuten tijd met de metro naar Covent Garden Station.
Met het vliegtuig:
- Stansted Airport ligt op ca. 1 uur en 10 minuten afstand. Reis met de trein en twee metrolijnen naar het hotel.
- Heathrow Airport ligt op ca. 45 minuten afstand. Reis met de trein en metro naar het hotel.
- Gatwick Airport ligt op ca. 50 minuten afstand. Reis met de trein en metro naar het hotel.
- London City Airport ligt op ca. 50 minuten afstand. Reis met twee metrolijnen naar het hotel.
- Luton Airport ligt op ca. 1 uur en 20 minuten afstand. Reis met de trein en metro naar het hotel.
- Southend Airport ligt op ca. 1 uur en 20 minuten afstand. Reis met de trein en twee metrolijnen naar het hotel.
Met de auto:
- In de buurt van de accommodatie kan je tegen betaling parkeren.
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.
- Airco
- Lift
- Parkeerplaats
- Roomservice
Weer & klimaat
Omgeving
- Strand(40,6 km)
- Centrum(600 m)