Vergelijk de laagste prijzen:
Leonardo Hotel Madrid City Center
Leonardo Hotel Madrid City Center is een echt stadshotel in het centrum van Madrid.
- Gelegen in de wijk Chamberi
- Op korte afstand van het hart
- Moderne loungebar
- Gratis wifi
- Nabij metrostation
Intro
Met het hart van Madrid op slechts enkele minuten loopafstand, kun je zeggen dat Leonardo Hotel Madrid City Center een echt stadshotel is. De compacte kamers zijn van alle gemakken voorzien, en een ruim ontbijtrestaurant met een gezellige bar zorgt ervoor dat het je in dit hotel aan niets ontbreekt. Op dagen met goed en zacht weer kun je genieten van de groene binnenplaats, met allerlei loungemogelijkheden.
Op een kleine 15 minuten loopafstand sta je op het Plaza de España, een van de hoogtepunten van de stad. In de nabije omgeving van het hotel zijn verschillende restaurants en barretjes gevestigd.
Kamers (153)
De moderne en compacte kamers beschikken over: - 2-persoonsbed of twee 1-persoonsbedden - Telefoon - Tv - Kluisje - Minibar - Airconditioning De comfort kamers hebben uitzicht op de binnenplaats. De superior kamers zijn ruimer ten opzichte van de comfort kamers en hebben uitzicht op de stad.Inbegrepen
Inbegrepen
- Gratis wifi
- Cityguide met tips over leuke wijken, bezienswaardigheden, winkelen, restaurants, excursies en veel meer
Reizen per vliegtuig
- Vliegreis vanaf Amsterdam, Eindhoven, Brussel, Brussel, Charleroi, Düsseldorf of Keulen
- Handbagage
Niet inbegrepen
Reizen per vliegtuig
- Ruimbagage
- Transfer luchthaven - hotel v. v. (eenvoudig na boeking te reserveren)
Bijzonderheden
Om dit hotel te reserveren dient minimaal één reiziger 18 jaar of ouder te zijn.
Faciliteiten
- Receptie
- Lift
- Ontbijtrestaurant
- Bar
- Buitenterras
- Parkeergarage tegen betaling
- Gratis wifi
Ligging
- In ca. 20 minuten bereik je te voet Plaza Mayor.
- Diverse openbaarvervoermogelijkheden op korte afstand van het hotel.
- Het hotel ligt in een levendige omgeving die goed te bereiken is.
Met het openbaar vervoer:
- Metrostation San Bernardo ligt op slechts 3 minuten loopafstand.
- Station Bilbao ligt op ca. 10 minuten loopafstand.
Met het vliegtuig naar Madrid:
Vanaf Internationale Luchthaven Adolfo Suárez Madrid-Barajas reis je met het openbaar vervoer in ca. 45 minuten naar het hotel.
Met de (huur)auto:
- Privé parkeren is mogelijk bij de accommodatie, parkeerkosten ca. € 25,30 per dag.
- Vanaf 2024 dien je, wanneer je met de eigen auto naar Madrid reist, verplicht een milieusticker op de auto te hebben.
Indien u de leeftijd van meereizende kinderen invult dan wordt rechts in de prijsopgave de juiste kinderprijs getoond.
- Kinderprijs geldt alleen als kinderen slapen in een kamer met minimaal twee volbetalende personen.
- Indien kinderen gratis overnachten dienen de eventuele extra kosten voor maaltijden, kinderbed, etc. ter plaatse te worden betaald.
- Airco
- Bar
- Lift
- Parkeerplaats
Weer & klimaat
Omgeving
- Centrum(1,4 km)