H10 Puerta de Alcala

Accommodation preview photo
8.6 Geweldig
3.824 beoordelingen
vanaf
137
p.p.
Eigen vervoer

Excl. € 7,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

H10 Puerta de Alcala
8.6 Geweldig
3.824 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur

Accommodation preview photo
vertrek
dinsdag 29 augustus 2023
terugkomst
donderdag 31 augustus 2023(3 dagen)
luchthaven
Eigen vervoer
verzorging
Logies + ontbijt
vanaf
137
p.p.
Eigen vervoer

Excl. € 7,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

H10 Puerta de Alcala

Algemeen

Even van omgeving switchen? Boek een stedentrip naar Madrid en verblijf in H10 Puerta de Alcala. Dit viersterren hotel ligt in het centrum van de Spaanse hoofdstad met diverse bezienswaardigheden op een steenworp afstand. Wat dit hotel nog meer speciaal maakt? Na een dag wandelen of shoppen duik je zo in het zwembad op het dakterras. Tijd om in te pakken!

Ligging & omgeving

H10 Puerta de Alcala ligt in het centrum van Madrid, op ca. 8 minuten lopen van monument Puerta de Alcalá. Het hotel ligt naast het Retiro park waar vaak evenementen en activiteiten worden georganiseerd. Het is ook mogelijk om een boottocht op het meer te maken.

Zin om iets actiefs te doen tijdens een vakantie in H10 Puerta de Alcala? Ontdek de Spaanse hoofdstad per fiets! Je ontdekt de stad sneller dan wanneer je dit te voet zou doen en doordat je boven de grond zit, zie je meer van de stad dan vanuit de metro. Madrid ligt 600 meter boven zeeniveau dus soms zijn er wel wat niveauverschillen overbruggen. Een elektrische fiets kan uitkomst bieden mocht je niet zo’n goede conditie hebben.

Hotspots die je niet mag missen tijdens een stedentrip in H10 Puerta de Alcala zijn o.a. het immense Palacio Real, Madrid Río en winkelstraat Gran Vía.

Kamers

De ca. 150 kamers van H10 Puerta de Alcala zijn voorzien van o.a. een tv, telefoon, gratis WiFi, airco, kluisje, slippers en een badkamer met bad of douche, toilet en föhn. Gebruik van de minibar is tegen betaling.

LET OP: babybedjes zijn op aanvraag en mogelijk tegen betaling beschikbaar bij H10 Puerta de Alcala. Geef jouw wens hiervoor tijdens of direct na boeking aan.

Faciliteiten

Ingecheckt? Trek de zwemkleren aan en spring meteen in het zwembad op het dakterras van H10 Puerta de Alcala. Trek een paar baantjes en bestel vervolgens een cocktail bij de rooftopbar. Kom helemaal tot rust op een van de ligbedden terwijl je het uitzicht over Madrid bewondert.

Geen zin om op pad te gaan om een geschikt restaurant te vinden? Reserveer ’s avonds een tafel in het à la carte restaurant van H10 Puerta de Alcala en smul van verschillende tapas gerechtjes.

Overige faciliteiten en diensten van H10 Puerta de Alcala zijn o.a. een 24-uurs receptie, lounge, bagageruimte, gratis WiFi in de openbare ruimtes en tegen betaling roomservice.

LET OP:
diverse faciliteiten en diensten van H10 Puerta de Alcala kunnen seizoensgebonden en weersafhankelijk beschikbaar zijn. Dit hotel is minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Airco
  • Bar
  • Lift
  • Roomservice
  • Wifi
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    10max
    4 uur
    9 dgn
    -
  • FEB
    12max
    5 uur
    10 dgn
    -
  • MRT
    15max
    6 uur
    9 dgn
    -
  • APR
    18max
    7 uur
    11 dgn
    -
  • MEI
    24max
    9 uur
    8 dgn
    -
  • JUN
    30max
    10 uur
    5 dgn
    -
  • JUL
    33max
    11 uur
    2 dgn
    -
  • AUG
    33max
    11 uur
    2 dgn
    -
  • SEP
    27max
    8 uur
    5 dgn
    -
  • OKT
    21max
    6 uur
    8 dgn
    -
  • NOV
    14max
    5 uur
    10 dgn
    -
  • DEC
    10max
    4 uur
    10 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen H10 Puerta de Alcala met:

8.6 Geweldig
uit 3824 beoordelingen
Kamers
7.1
Wifi
1.6
Service
8.7
Sfeer
5.7
Ligging
9.2
Ontbijt
7.4
Netheid
7.1
  • Marika
    Heerlijk!
    8.7
    Een heerlijk en goed hotel. Uitstekend verzorgd. Het ontbijt is zeer uitgebreid. Het zwembad is niet heel groot, maar heerlijk verkoelend op warme dagen. De ligbedjes moet je vooraf reserveren en je mag een uurtje daarvan gebruik maken. S'ochtends was het vaak rustig en kon je langer blijven liggen. Het hotel is absoluut een aanrader. Je zit erg centraal van veel bezienswaardigheden. Park Retiro is op een paar minuutjes lopen vanaf het hotel.
    augustus 2022

Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

  • Gegarandeerd de beste deal
  • Uiteraard géén boekingskosten
  • Zekerheid van ANVR en SGR
  • Zeven dagen per week geopend

Veilig aangesloten bij:

Die snapt vakantie.

4.3 / 5

Super klantvriendelijk

Website is heel gebruikersvriendelijk en toch wordt je een dag...

Lees verder