Hotel Olimpo-Le Terrazze

Accommodation preview photo
8.0 Heerlijk
820 beoordelingen
vanaf
373
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Hotel Olimpo-Le Terrazze
8.0 Heerlijk
820 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur

Accommodation preview photo
vertrek
donderdag 02 november 2023
terugkomst
zondag 05 november 2023(4 dagen)
luchthaven
Amsterdam (Schiphol)
verzorging
Logies + ontbijt
vanaf
373
p.p.
incl. vlucht

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

Hotel Olimpo-Le Terrazze

Algemeen

Hotel Olimpo-Le Terrazze is uniek dankzij de ligging; tussen de heuvels van het Italiaanse eiland Sicilië. Vanaf het terras – met o.a. een zwembad, ligbedjes, parasols en poolbar – kijk je uit over een prachtige baai. En als kers op de taart kun je o.b.v. all inclusive verblijven. Dat wordt zorgeloos genieten voor jong & oud!

Ligging & omgeving

Hotel Olimpo-Le Terrazze ligt tussen de heuvels van het Italiaanse eiland Sicilië. Wandel in ca. 15 minuten naar het langgerekte strand. Handdoekje op het zand & relaxen maar!

Loop via het strand naar het centrum van Letojanni. Onderweg kom je winkels, restaurants en bars tegen. Het kerkplein met rondom gezellige terrasjes ligt op ca. 1,5 km van Hotel Olimpo-Le Terrazze.

Meer van Sicilië zien? Ontdek het eiland met een excursie of huurauto. Een aanrader is het stadje Taormina, op ca. 10 km van Hotel Olimpo-Le Terrazze. Zet ook de vulkaan Etna, de hoogste actieve vulkaan van Europa, en de bruisende stad Catania op je lijstje.

Kamers

Hotel Olimpo-Le Terrazze biedt ca. 100 kamers. Deze zijn standaard voorzien van o.a. een tv, airco, badkamer met bad of douche en toilet en een balkon of terras. Gebruik van minibar, WiFi en kluisje is mogelijk tegen betaling. De kamers zijn naar wens te boeken met land- en (zij)zeezicht.

LET OP: de voordeelkamers kunnen qua ligging, grootte en faciliteiten afwijken van de standaardkamers van Hotel Olimpo-Le Terrazze. Zo bieden deze o.a. geen balkon. Babybedjes zijn op aanvraag beschikbaar. Geef jouw wens hiervoor direct na boeking aan via de link in de reserveringsbevestiging.

Faciliteiten

Hotel Olimpo-Le Terrazze beschikt over een prachtig terras met o.a. een zwembad, ligbedje, parasol én uitzicht over de baai van Taormina. Duik, strijk neer en geniet! Handig; badhanddoeken zijn (tegen betaling van een borg) beschikbaar.

Kleintjes vermaken zich opperbest in Hotel Olimpo-Le Terrazze! Ze spetteren in het aparte kinderbad en beleven plezier dankzij het animatieteam.

Sportfanaten leven zich uit in de fitnessruimte van Hotel Olimpo-Le Terrazze. Is het tijd om te relaxen? Maak (mogelijk tegen betaling) gebruik van de wellnessfaciliteiten. Relax in de sauna, dobber in de jacuzzi óf boek een massage om de spieren los te maken.

Zin in een drankje óf snack? Bestel wat lekkers aan de poolbar. Hotel Olimpo-Le Terrazze beschikt over twee buffetrestaurants en een à la carte restaurant. Zin in een afzakkertje? Bestel je favoriete cocktail aan de bar en geniet van gezellige live muziek.

Kies je voor een verblijf o.b.v. all inclusive bij Hotel Olimpo-Le Terrazze? Ontbijt, lunch en diner in buffetvorm, snacks en geselecteerde (non)alcoholische dranken zijn al bij de reissom inbegrepen. À la carte dineren is mogelijk tegen betaling.

Overige (deels betaalde) faciliteiten en diensten van Hotel Olimpo-Le Terrazze zijn o.a. een lobby met receptie, WiFi en parkeergelegenheid.

LET OP:
diverse faciliteiten en diensten van Hotel Olimpo-Le Terrazze kunnen seizoensgebonden en weersafhankelijk beschikbaar zijn. Toeristenbelasting is niet bij de reissom inbegrepen en dient ter plaatse nog betaald te worden. Honden zijn op aanvraag en mogelijk tegen betaling toegestaan bij Hotel Olimpo-Le Terrazze. Vraag voorafgaande aan de boeking naar de mogelijkheden, beschikbaarheid en kosten.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Bar
  • Zwembad buiten
  • Parkeerplaats
  • Restaurant
  • Kluisje
  • Wifi

Activiteiten

  • Sauna
  • Wellness

Thema

  • Relax / Ontspanning
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    13max
    4 uur
    13 dgn
    16
  • FEB
    13max
    5 uur
    9 dgn
    17
  • MRT
    14max
    6 uur
    11 dgn
    16
  • APR
    17max
    7 uur
    8 dgn
    18
  • MEI
    24max
    9 uur
    5 dgn
    20
  • JUN
    28max
    10 uur
    3 dgn
    24
  • JUL
    31max
    11 uur
    2 dgn
    27
  • AUG
    32max
    10 uur
    1 dgn
    27
  • SEP
    26max
    8 uur
    5 dgn
    26
  • OKT
    22max
    6 uur
    11 dgn
    24
  • NOV
    17max
    5 uur
    10 dgn
    21
  • DEC
    14max
    4 uur
    14 dgn
    18
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Hotel Olimpo-Le Terrazze met:

8.0 Heerlijk
uit 820 beoordelingen
Eten
5.7
Kamers
7.5
Service
7
Ligging
7.8
Ontbijt
4.7
Netheid
5.2
  • Sanne
    Gezellige sfeer, genoeg faciliteiten
    8.3
    Leuk hotel met veel sfeer! Ontbijt was goed, maar weinig afwisseling. Prima verblijf er gehad met veel faciliteiten. Enige grote minpunten waren de bedden, die zijn nodig aan vernieuwing toe.
    mei 2022
  • Mira
    Redelijk goed
    7.4
    Het eten was niet zo goed en bijna elke dag hetzelfde.
    oktober 2021
  • Christel Nieuwenhuysen
    Fantastische vakantie zeker voor herhaling vatbaar
    9
    De bestemming, Sicilië was prachtig qua landschap, natuur, gebouwen, authenticiteit. Het hotel was mooi gelegen, gezellige kamers met een mooi terras en vooral heel lekker en uitgebreid buffet.
    november 2019
  • Bart
    Fantastisch hotel met een oogverblindend uitzicht!
    8
    Echt een schitterende locatie waarbij je vanuit je hotelkamer over de zee en de rest van Sicilië uitkijkt. Dat elke dag geweldig wakker worden met zo`n uitzicht. Het ontbijt is het enige wat een puntje van aandacht is, heel chaotisch, zelf bestek bij elkaar zoeken etc en elke dag hetzelfde menu. Maar er zijn op loopafstand buiten het hotel zoveel goede restaurants te vinden dat we daar weinig last van hebben hebben gehad. Advies is om dit hotel te boeken op basis van logies zonder eten en buiten het hotel te gaan eten. Bushalte is recht voor het hotel, dus je kan ook gemakkelijk naar Toarmina of andere plaatsjes in de omgeving. Absolute aanrader is om in de avond bij Castelmola te gaan eten. Schitterend pittoresk traditioneel plaatsje.
    september 2019

Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

  • Gegarandeerd de beste deal
  • Uiteraard géén boekingskosten
  • Zekerheid van ANVR en SGR
  • Zeven dagen per week geopend

Veilig aangesloten bij:

Die snapt vakantie.

4.3 / 5

Super klantvriendelijk

Website is heel gebruikersvriendelijk en toch wordt je een dag...

Lees verder