Vergelijk de laagste prijzen:
Hotel Milton Roma
USP's
- Gratis wandeling onbekend Rome (beperkt beschikbaar)
- Dicht bij het iconische Colosseum
- In de bruisende wijk Esquilino
- Openbaar vervoer om de hoek
- Uitgebreid ontbijt
- Stijlvol ingerichte kamers
In het hart van de Eeuwige Stad
Dit elegante hotel is gehuisvest in een voormalig klooster en combineert hedendaagse luxe met een historisch karakter. De kamers zijn sfeervol ingericht met een vleugje lokale cultuur. Elke ochtend begint je dag met een uitgebreid ontbijt. Buiten het hotel wacht een bruisende wijk vol sfeervolle cafés, restaurants en kleurrijke markten op je. Op slechts een korte wandeling ligt het iconische Colosseum, waar je direct wordt ondergedompeld in de rijke geschiedenis van de stad. De unieke mix van oud en modern maakt dit een onvergetelijke ervaring.
Ligging
- Colosseum op ca. 1,2 km
- Domus Aurea op ca. 900 m
- in levendige omgeving
- luchthaven Rome Fiumicino op ca. 20 km
- metrostation Manzoni op ca. 30 m
- Porta Maggiore op ca. 750 m
Faciliteiten
- airco
- gratis wifi op de kamer
- receptie
- inchecken: vanaf 14:00, uitchecken: tot 11:00
- Tegen betaling
privé parkeerplaats buiten, ca. € 25,00 per dag
Restaurants/Bars
- ontbijtrestaurant
- bar
Voor de kinderen
Tegen betaling
babybedje ca. € 30,00 per dag
Overige informatie
- officiële classificatie: 4 sterren
- onze classificatie: 4 sterren
Kamers
2-persoonskamer, Standard, 2-2 pers
- Algemeen
ca. 19 m² (kan verschillen per kamer), airco, telefoon, gratis wifi, tv, gratis kluisje en minibar (tegen betaling)
- Keuken
koffie- & theezetfaciliteiten
- Badkamer
badkamer met bad of douche, haardroger en toilet
- Slaapkamer
kamer met 1 tweepersoonsbed
Contracten
Zomer
- Verzorging
- logies
- logies en ontbijt
- ontbijtbuffet
- Belangrijke informatie
- alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld
- Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften.
- CIN: IT058091A13FAKI3FO
- Niet Inbegrepen (ter plaatse betalen)
- Verplicht
- toeristenbelasting ca. € 7,50 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)
- Deze verplichte kosten maken geen onderdeel uit van het bedrag dat je aan de reisaanbieder betaalt en moeten op de bestemming worden voldaan.
- Niet verplicht
honden toegestaan
- Verplicht
- More Inclusive
Wie op zaterdag met de reisaanbieder in Rome is, krijgt een wandeling door een stukje onbekend Rome. de reisaanbieder trakteert! De wandeling begint elke zaterdag om 09.00 uur vanaf Largo di Torre Argentina richting de gezellige wijk Trastevere. Onderweg hoor je de prachtigste verhalen over Roma’s geschiedenis. En dan over de wijken en plekjes die alleen de Romeinen kennen. Als je je stedentrip naar Rome boekt, krijg je bij stap 2 de mogelijkheid om de Nederlandstalige wandeltour te boeken. Er zijn maar een beperkt aantal plaatsen beschikbaar. Krijg je tijdens het boeken geen optie om de tour te selecteren, dan zit deze helaas vol.
- Airco
- Bar
- Parkeerplaats
- Relax / Ontspanning
- Roomservice
- Sauna
- Wellness
Weer & klimaat
Omgeving
- Strand(24,3 km)
- Centrum(2,5 km)