Actievelingen opgelet! Hotel am Park Stadtkyll ligt in de veelzijdige Duitse regio Rheinland-Pfalz. Kom tot rust in een van de comfortabele kamers, geniet van een drankje op het terras en laat je verrassen door het animatieteam. Met dank aan de all inclusive-optie wordt het een vakantie zonder zorgen.
Hotel am Park Stadtkyll ligt in het Duitse Stadtkyll in de regio Rheinland-Pfalz. De omgeving biedt genoeg mogelijkheden voor een mooie wandel- of mountainbiketocht. In het ca. 400 m verderop gelegen centrum vind je enkele bars en restaurant. Het beste uitzicht heb je vanaf het ca. 1,5 km verderop gelegen uitzichtpunt.
Tijd voor actie? Trek je stevigste wandelschoenen aan of stap op de fiets voor een dagje verkenning. Maak een mooie tocht door de natuur, neem een kijkje in de omliggende dorpjes en sluit af bij de Kronenburger See op ca. 5 km van Hotel am Park Stadtkyll. Neem een verfrissende duik of beoefen een van de diverse watersportactiviteiten.
Mag een stadsbezoekje niet ontbreken? Stap dan in de (huur)auto en ga naar de charmante stad Bonn op ca. 75 km van Hotel am Park Stadtkyll. Slenter door het oude centrum met geplaveide straatjes, neem een kijkje bij het Altes Rathaus en bewonder de Münster van Bonn. Fan van Beethoven? Loop dan nog even naar zijn ouderlijk huis aan de Bonngasse 20.
Hotel am Park Stadtkyll beschikt over ca. 90 ruime kamers. Deze zijn standaard voorzien van o.a. een tv, gratis WiFi, badkamer met bad of douche, toilet en föhn en een balkon of terras. Verblijf je met meer dan twee personen in een tweepersoonskamers? Dan slapen de extra personen mogelijk in en stapelbed.
LET OP: babybedjes zijn op aanvraag beschikbaar bij Hotel am Park Stadtkyll. Geef jouw wens hiervoor direct na boeking aan via de link in de reserveringsbevestiging.
Wie graag van het goede weer geniet, ploft neer op het terras van Hotel am Park Stadtkyll onder het genot van een drankje. Tijd voor vermaak? ’s Avonds organiseert het animatieteam af en toe activiteiten.
Voor een goede maaltijd ga je naar het buffetrestaurant van Hotel am Park Stadtkyll en drankjes bestel je aan de loungebar. Zin om onbeperkt te genieten? Boek dan o.b.v. all inclusive bij Hotel am Park Stadtkyll. In dat geval zijn ontbijt en diner in buffetvorm, een lunchpakketje en geselecteerde (non)alcoholische drankjes op bepaalde tijdstippen bij de reissom inbegrepen.
Overige faciliteiten en diensten van Hotel am Park Stadtkyll zijn o.a. een receptie, gratis WiFi, kluisje, bagageruimte en parkeergelegenheid.
LET OP: diverse faciliteiten en diensten van Hotel am Park Stadtkyll kunnen seizoensgebonden en weersafhankelijk beschikbaar zijn. Honden zijn op aanvraag en tegen betaling toegestaan. Vraag voorafgaande aan de boeking naar de mogelijkheden, beschikbaarheid en kosten. Hotel am Park Stadtkyll is niet of minder geschikt voor mensen die slecht ter been zijn.
Weergegeven afstanden zijn hemelsbreed. Dit wijkt af van de loop- of rijafstand.