Vergelijk de laagste prijzen:
Hotel Im Tannengrund
Ligging
Het hotel heet de gasten in Wolfshagen welkom.
Hotelfaciliteiten
Het hotel beschikt over 33 kamers. Het vriendelijke personeel aan de receptie is graag bij alle vragen behulpzaam. Het verblijf is ingericht met een bagagedepot, een wisselkantoor en een geldautomaat. In het hotel is Wi-Fi verkrijgbaar. De tourdesk biedt ondersteuning bij het boeken van excursies. Het verblijf beschikt over een aantal voor gehandicapten toegankelijke voorzieningen. In de supermarkt zijn producten voor het dagelijks gebruik verkrijgbaar. Op het terrein van het hotel bevinden zich een mooie tuin en een fraaie speelplaats. De gasten die met de auto komen, kunnen in een garage of op de parkeerplaats (kosteloos) parkeren. Tot de aangeboden faciliteiten behoren roomservice, een wasservice en een muntwasserette. Gasten kunnen gratis van het dagblad gebruikmaken. Ter ondersteuning van het zakendoen is een fax voorhanden.
Kamers
Voor een aangename luchtcirculatie in de kamers zorgt een verwarming. De kamers beschikken over een tweepersoonsbed en een slaapbank. Er zijn aparte slaapkamers aanwezig. Ook babybedjes en extra bedden kunnen worden klaargezet. De uitrusting van de kamers bestaat uit een televisie en Wi-Fi (kosteloos). In de badkamer – uitgerust met een douche – vinden de gasten een föhn. Het hotel beschikt over gezinskamers en niet-rokerskamers.
Sport/entertainment
Aangenaam verwarmd water in de binnen- en buitenbaden zorgt voor gezonde beweging en veel zwemplezier. Een waterglijbaan zorgt voor veel waterpret bij jong en oud. Echt optimaal van de vakantie genieten kan op het zonneterras met ligstoelen en parasols. Sportieve afwisseling wordt geboden door de vele verschillende activiteiten die in het verblijf worden aangeboden zoals fietsen/mountainbiken, midgetgolf, vissen en paardrijden. Door zijn ligging is het hotel ideaal voor skiërs. Tafeltennis en badminton maken deel uit van het sport- en recreatieaanbod van het hotel. In het wellnessgedeelte staan spa en sauna ter beschikking. Copyright GIATA 2004 - 2026. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004
Eten en drinken
Voor de gasten staan een restaurant, een koffiehuis en een bar ter beschikking. Er kan halfpension worden geboekt. Een uitgebreid ontbijtbuffet, middagmaaltijd en een veelzijdig avondbuffet zijn lekker en worden altijd weer vol variatie geserveerd. Indien gewenst worden ook kindermenu's bereid.
- Bar
- Kinderzwembad
- Kleinschalig
- Parkeerplaats
- Sauna
- Speeltuin
- Zwembad binnen
- Zwembad buiten
Weer & klimaat
Omgeving
- Centrum(1,9 km)