Hotel Nacional de Cuba

Een foto van een overzicht van Hotel Nacional de Cuba
Deze accommodatie is momenteel niet beschikbaar.Onze laatste vakantie is helaas verkocht. Bekijk hieronder onze vergelijkbare vakanties.

Hotel Nacional de Cuba

Algemene beschrijving

Hotel Nacional de Cuba is een hotel met een authentiek karakter aan de rand van Havana. Een verblijf in dit vijfsterren hotel op Cuba vormt het begin van een geslaagde vakantie voor het hele gezin. Extra leuk: in dit hotel hebben vele beroemdheden overnacht.

Ligging & Omgeving

Aan een hellende weg in een lokale omgeving is Hotel Nacional de Cuba te vinden. Het bevindt zich op zo’n 3 km loopafstand van het centrum van Havana.

Havana is de hoofdstad van Cuba en vooral op Plaza de la Catedral vind je het échte Cuba terug. Op dit vrolijke en levendige plein staat een mooie kathedraal en er zijn altijd wel straatartiesten aanwezig. Ook voor het bezoeken van een marktje of het kopen van een leuke souvenir kun je hier terecht. In Museo de la Revolución, het voormalige paleis van een dictator, kun je het eenzijdige verhaal over de Cubaanse Revolutie aanhoren. Bezoek boulevard Malecón om een visje te vangen, een wandeling te maken of één van de bezienswaardigheden te spotten die aan de kust staan.

Ben jij een liefhebber van mojito’s? Breng dan tijdens je verblijf in Hotel Nacional de Cuba een bezoek aan La Bodeguita, het café/restaurant waar deze alcoholische versnapering voor het eerst is gemaakt. Je kunt er ook diverse visgerechten proeven.

Kamers

De ruim 420 kamers van Hotel Nacional de Cuba beschikken over o.a. een airco, huurkluisje, radio, tv, telefoon, minibar (tegen betaling) en een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn. Er is 24 uur per dag roomservice beschikbaar (tegen betaling). Tegen betaling van een toeslag boek je kamers op de bovenste verdieping van Hotel Nacional de Cuba (executive kamers) of kamers met zeezicht.

Faciliteiten

In de drie restaurants van Hotel Nacional de Cuba worden regelmatig galadiners en thema-avonden georganiseerd. Toch kun je er de overige dagen van je verblijf ook genieten van een gezellig ontbijt, een stevige lunch of een romantisch diner. Er is een snackbar aanwezig waar je tussendoor een hapje of drankje kunt halen en bij de zes bars van Hotel Nacional de Cuba staan diverse drankjes voor je klaar.

Er zijn twee zwembaden aanwezig waar de gasten van Hotel Nacional de Cuba in terecht kunnen als de temperaturen hoog oplopen. Er zijn tevens ligbedden, handdoeken en parasols te vinden op het zonneterras. Wil je je even helemaal laten verwennen tijdens je vakantie, ga dan tegen betaling in de sauna of het stoombad of boek een behandeling of massage in de schoonheidssalon van Hotel Nacional de Cuba. Op de tennisbaan en in de fitnessruimte kun je je even flink inspannen als je zin hebt en er is ’s avonds een activiteitenprogramma. Zin om nog een dansje te wagen aan het einde van de dag? Dan kun je terecht in de discotheek van Hotel Nacional de Cuba.

Bij de receptie van Hotel Nacional de Cuba vind je een afgesloten bagageruimte, een pinautomaat en er is een was- en strijkservice (tegen betaling) voor je kleding. In de internethoek kun je tegen een vergoeding even op het internet surfen en er is parkeergelegenheid naast Hotel Nacional de Cuba waar je tegen betaling gebruik van kunt maken.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.
Faciliteiten
Meest populair
  • Airco
  • Bar
  • Fitness
  • Kinderzwembad
  • Relax / Ontspanning
  • Restaurant
  • Sauna
  • Tennisbanen
  • Wellness
  • Zwembad buiten
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

jan
25
max
6
uur
26
8 dgn
feb
25
max
7
uur
26
-
0 dgn
mrt
29
max
9
uur
26
8 dgn
apr
30
max
10
uur
27
6 dgn
mei
33
max
10
uur
27
12 dgn
jun
32
max
9
uur
29
16 dgn
jul
33
max
10
uur
29
13 dgn
aug
33
max
10
uur
30
8 dgn
sep
32
max
9
uur
30
16 dgn
okt
30
max
8
uur
29
12 dgn
nov
28
max
7
uur
28
8 dgn
dec
27
max
6
uur
27
5 dgn
Gebaseerd op weergegevens uit eerdere jaren. Zo krijg je een goede indruk, maar het weer kan altijd anders zijn.

Omgeving

Alles over de omgeving
Plekken in de buurt
  • Strand(150 m)

  • Centrum(2,9 km)
Weergegeven afstanden zijn hemelsbreed. Dit wijkt af van de loop- of rijafstand.

Beoordelingen

Klanten waarderen Hotel Nacional de Cuba
met:
8.6
Geweldig
uit 529 beoordelingen
Kamers6.4
Service5.8
Ligging8.6
Ontbijt7.9
Netheid2.6