• Boek gemakkelijk online
  • Géén boekingskosten
  • 7 dagen per week geopend

Hotel Olga ***

Tsjechië - Praag - Praag

  • Bekijk alle
    foto's

Over deze accommodatie:

Hotel Olga ***

Algemeen

De ‘Gouden Stad’ Praag ontdekken? Dan is Hotel Olga misschien wel een geschikte locatie voor jou. Het historische driesterren hotel biedt comfortabele kamers, een ontbijtbuffet en een fijne ligging dichtbij het metrostation. Op naar de Tsjechische hoofdstad!

Ligging & omgeving

Hotel Olga ligt in de Tsjechische hoofdstad Praag. De unieke mix van historische gebouwen en gemoedelijke sfeer maakt het tot een van de populairste Oost-Europese steden. Wandel langs de Moldau richting het ca. 800 m verderop gelegen metrostation Vltavská om de stad te ontdekken. Al kan je ook veel lopend bezoeken….

Wat je niet mag missen tijdens een vakantie in Hotel Olga? Bezoek bijv. een van de grootste pleinen van Europa, het Wenceslasplein, of bewonder de bijzondere Astronomische klok, die gevestigd is op de gevel van het oude raadhuis. Ook de Praagse Burcht en de Sint-Vituskathedraal zijn aanraders. Voor een beetje extra geluk gooi je een muntje in het water vanaf de Karelsbrug.

Kamers

Hotel Olga beschikt over ca. 25 comfortabele kamers. Deze zijn standaard voorzien van o.a. een tv, telefoon, gratis WiFi en een badkamer met bad en/of douche, föhn en toilet.

Faciliteiten

Wakker worden in het mooie Praag? Begin jouw dag met een ontbijtje in het buffetrestaurant. Deze eerste maaltijd van de dag is bij de reissom inbegrepen als je boekt o.b.v. logies & ontbijt.

Overige faciliteiten en diensten van Hotel Olga zijn o.a. een receptie en tegen betaling parkeergelegenheid en een kiosk.

LET OP:
diverse faciliteiten en diensten van Hotel Olga kunnen seizoensgebonden en weersafhankelijk beschikbaar zijn. Toeristenbelasting is niet bij de reissom inbegrepen en dient ter plaatse nog betaald te worden.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    1 max 2 uur
    13 dgn
    -
  • FEB
    4 max 3 uur
    12 dgn
    -
  • MRT
    9 max 4 uur
    11 dgn
    -
  • APR
    14 max 6 uur
    11 dgn
    -
  • MEI
    20 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • JUN
    25 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • JUL
    25 max 7 uur
    13 dgn
    -
  • AUG
    26 max 7 uur
    12 dgn
    -
  • SEP
    20 max 5 uur
    11 dgn
    -
  • OKT
    14 max 4 uur
    12 dgn
    -
  • NOV
    7 max 2 uur
    14 dgn
    -
  • DEC
    3 max 2 uur
    14 dgn
    -
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Lekker eten!

In de omgeving zijn vele goede eetgelegenheden. Een specialiteit in dit gebied is gefrituurde vis en wordt in veel restaurants verkocht. Spanjaarden komen er massaal op af. Heerlijk!

Dirk
september 2018