Over deze accommodatie:
Hotel Silken Puerta Valencia ****
Algemene beschrijving
Net buiten het historische centrum van Valencia staat het prachtige viersterren Hotel Silken Puerta Valencia. Het moderne en stijlvolle hotel is ontworpen door de beroemde architect Javier Mariscal.
Ligging & Omgeving
Op nog geen tien minuten lopen van Hotel Silken Puerta Valencia vind je metrostation Amistat. Van hieruit kun je zowel het moderne als het historische centrum van Valencia gemakkelijk bezoeken.
Het moderne deel, Ciudad de las Artes y las Ciencias, heeft een aantal hypermoderne gebouwen mét een functie. Zo kun je je o.a. samen met je kinderen een hele dag vermaken in l’Oceanogràfic, een van de grootste zeeaquaria van Europa. Hotel Silken Puerta Valencia ligt daarnaast op nog geen tien minuten lopen van de drooggelegde rivier de Turia. Hier kun je hardlopen, mooie fietstocht maken of je even terugtrekken uit de drukte van de stad.
In het historische centrum van Valencia vind je een aantal bezienswaardigheden die je niet wilt missen tijdens een verblijf in Hotel Silken Puerta Valencia. De Mercado Central is niet alleen een prachtige markt, maar ook nog eens één van de grootste overdekte markten van Europa. Een andere, maar minder bekende markt die de moeite waard is, is Calle Colon. Hier vind je geen traditionele marktkraampjes, maar winkeltjes en restaurants. Uiteraard mag een bezoek aan de kathedraal en de zijdebeurs (La Lonja de la Seda) ook niet ontbreken tijdens je verblijf in Hotel Silken Puerta Valencia.
Kamers
Hotel Silken Puerta Valencia beschikt over ruim 150 kamers. Alle kamers zijn met zorg ontworpen en beschikken over tal van faciliteiten. Denk hierbij aan o.a. een badkamer met douche en/of bad, toilet en föhn, telefoon, tv, kluisje, minibar (tegen betaling) en airco. Daarnaast kun je op je kamer van Hotel Silken Puerta Valencia gratis gebruik maken van WiFi!
Faciliteiten
Start je dag in Hotel Silken Puerta Valencia met een uitgebreid ontbijtbuffet. Op dit buffet vind je tal van verse vruchtensappen, brood, gebak, vleeswaren, warme gerechten en fruit. Bij een verblijf o.b.v. logies en ontbijt zit dit al bij de prijs inbegrepen.
Op ieder moment van de dag kun je een snack, broodje of drankje halen in Caftería Puerta Valencia. Dit moderne café met glazen wanden maakt van het drinken van een saai kopje koffie een ware belevenis. Een keertje geen zin om in de stad te lunchen of te dineren? Geen probleem, Hotel Silken Puerta Valencia beschikt over een eigen restaurant waar je van harte welkom bent.
Valencia is een van de weinige Spaanse steden met goede fietspaden, het is dan ook niet gek dat je de mogelijkheid hebt om bij de receptie van Hotel Silken Puerta Valencia fietsen te huren (naargelang beschikbaarheid). Het personeel bij de receptie helpt je ook graag op weg bij vragen. In openbare ruimtes van Hotel Silken Puerta Valencia is gratis WiFi beschikbaar.
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.