Populair driesterrenhotel op een goede locatie ten opzichte van de bezienswaardigheden en dichtbij metrohalte. Wandel in enkele minuten naar het gezellige Plaza Nueva, tip bezoek dit plein in het weekend voor de vlooienmarkt! Het beroemde Guggenheim museum ligt op ongeveer 20 minuten wandelen.
Dit moderne hotel is gevestigd in een karakteristiek 19e-eeuws gebouw. Authentieke details vind je nog terug op de gevel en in het ontbijtrestaurant (ontbijt bij te boeken). Verblijf in een nette kamer met eenvoudige inrichting. Het hotel biedt gratis huurfietsen. Ontdek Bilbao al fietsend en ontdek de geheimen van de stad.
- Receptie
- Lift
- Lounge
- Restaurant
- Bar
- Kluisjes
- Gratis wifi
- Plaza Nueva ligt op ca. 3 minuten wandelen
- Historisch centrum Casco Viejo ligt op ca. 10 minuten wandelen
- Guggenheim museum ligt op ca. 2 kilometer afstand (12 minuten met openbaar vervoer)
Openbaar vervoer naar het centrum:
Bilbao beschikt over een uitgebreid openbaar vervoer netwerk. Hierdoor reis je met verschillende vervoerssoorten gemakkelijk en snel door de stad.
- Metrostation Casco Viejo en station Abando liggen op ca. 2 minuten loopafstand
Met het vliegtuig:
- Met een privé transfer ben je ca. 20 minuten onderweg
- Met het openbaar vervoer ben je ca. 40 minuten onderweg. Neem de Termibus naar Gran Via 46 en neem dan de A3151 richting Birbila Plaza. Stap uit bij Biribila Plaza en wandel in ca. 10 minuten naar je hotel
Met de (huur)auto:
- Openbare parkeergarages in omgeving, parkeerkosten ca. €18,25 per dag