Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks

Accommodation preview photo
8.4 Heerlijk
4.023 beoordelingen
Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks
8.4 Heerlijk
4.023 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen
We hebben aanbiedingen op andere vertrekdata. Of probeer een andere luchthaven wanneer je een vliegvakantie zoekt.

Over deze accommodatie:

Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks

Algemeen

Het viersterren Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks in Torremolinos is een uitstekende keuze voor mensen die graag in een supermodern complex willen verblijven. Schuif aan in het buffetrestaurant, chill in de strandclub van het hotel en spring in het zwembad. Als je graag een ongedwongen vakantie wilt, is dit hét complex voor jou!

Ligging & Omgeving

Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks wordt slechts door een wandelboulevard gescheiden van het mooie brede zandstrand van Torremolinos. Hier kun je genieten van een drankje in de beachclub van het hotel of (tegen betaling) plaatsnemen op een ligbedje. In de directe omgeving zijn tal van chiringuitos, typisch Spaanse strandrestaurants, gevestigd waar je heerlijk kunt dineren.

Het centrum van Torremolinos met tal van winkels en uitgaansgelegenheden ligt op 2,5 km van Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks. Ook de jachthaven van Benalmádena ligt op loopafstand.

Kamers

Alle suites van Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks zijn voorzien van o.a. een telefoon, tv, airco, gratis WiFi, kluisje, minibar (tegen betaling), badkamer met bad of douche, föhn en toilet en een balkon met zitje. D.m.v. een tussendeur kun je de kamer splitsen in een woongedeelte en slaapgedeelte.

De suites Puerto Marina van Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks beschikken als extra over zicht op de haven. De suites Mediterrano zeezicht bieden, zoals de naam al doet vermoeden, zicht op zee.

LET OP: wil je gebruik maken van een babybedje? Geef dit direct aan bij boeking.

Faciliteiten

Bij het moderne Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks heb je de keuze uit meerdere buitenzwembaden, waaronder één kinderbad. Op het zonneterras zijn ligbedden, parasols en (tegen betaling van een borg) handdoeken beschikbaar en geniet je van uitzicht op zee. De jongste vakantiegangers vermaken zich bij de miniclub (5-12 jaar). Sportievelingen kunnen meedoen met een lesje spinning en aquaerobics óf een balletje slaan op één van de tennisbanen.

Voor wat te eten kun je aanschuiven in het buffetrestaurant van Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks. Het buffet bestaat uit een combinatie van regionale en internationale gerechten. Vanuit het restaurant geniet je van een uitzicht over zee. Voor verkoelende drankjes heb je de keuze uit drie bars, waaronder een poolbar. Als je boekt o.b.v. all inclusive zijn buffetmaaltijden, geselecteerde drankjes en snacks bij de prijs inbegrepen.

Tijdens je verblijf maak je gratis gebruik van WiFi in de openbare ruime. Overige (betaalde) faciliteiten en diensten van Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks zijn o.a. een stomerijservice en was- en strijkservice.

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Airco
  • Bar
  • Zwembad buiten
  • Huisdieren toegestaan
  • Restaurant
  • Kluisje
  • Wifi

Activiteiten

  • Tennisbanen

Kinderen

  • Kinderopvang
  • Kinderzwembad

Thema

  • Nabij strand
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    17max
    5 uur
    11 dgn
    18
  • FEB
    17max
    6 uur
    10 dgn
    17
  • MRT
    19max
    7 uur
    8 dgn
    17
  • APR
    21max
    8 uur
    7 dgn
    18
  • MEI
    27max
    9 uur
    2 dgn
    18
  • JUN
    29max
    11 uur
    1 dgn
    22
  • JUL
    33max
    11 uur
    -
    1 dgn
    24
  • AUG
    33max
    10 uur
    1 dgn
    24
  • SEP
    27max
    8 uur
    2 dgn
    23
  • OKT
    23max
    7 uur
    8 dgn
    21
  • NOV
    19max
    5 uur
    11 dgn
    20
  • DEC
    16max
    5 uur
    10 dgn
    19
Bron: KNMI Climate

Omgeving

TIPS IN DE OMGEVING
Dagtripje Málaga

Dagtrip naar Málaga is leuk. Gewoon met de bus (kost vrijwel niks) en dan in middaguren even naar het AC Marriot hotel. Op de 15e verdieping is een dakterras met zwembad en een mooi uitzicht op stad en haven alwaar altijd wel weer cruise schepen aanmeren.

Johnnovember 2022
Tip 1 van 2

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Sol House Costa del Sol Mixed by Ibiza Rocks met:

8.4 Heerlijk
uit 4023 beoordelingen
Eten
7.5
Kamers
5.9
Wifi
9.1
Service
8.3
Ligging
8.7
Ontbijt
9.1
Netheid
6.5
  • Klaas
    Heel fijn
    9
    Heel fijn hotel. Ruime kamer, ter plekke upgrade gedaan waardoor we vanaf het bed uitzicht hadden op zwembad; boulevard en zee. De kamer was op de 7e etage. Zeer vriendelijk personeel ook behulpzaam bij de receptie. Gekozen voor alleen ontbijt, er zijn zoveel leuke eetgelegenheden op loopafstand. Het ontbijt is heel uitgebreid, voor iedereen keus. Het is een groot hotel waardoor het wel massaal is tijdens het ontbijt. De kwaliteit was hierdoor niet minder. Het hele hotel en ook het zwembad zag er schoon en verzorgd uit. Voor ons een hotel om nog eens terug te komen.
    februari 2023
  • John
    Prima hotel
    8.9
    Is van Melia en dus prima. Hadden junior suite dus een zeer ruime kamer met gescheiden woongedeelte. Uitzicht op zee, prima airco, balkon, kluisje, koelkastje en badkamer zonder bad maar uiteraard wel douche. Helaas geen koffiemachine op de kamer (had ik bij Melia wel) maar dat deed niet af aan het verblijf. Uitgebreid ontbijt, zeer vriendelijk personeel, ruime ligzone rondom het zwembad waar helaas toch ook weer bedden werden !gereserveerd! Dit ondanks het op diverse plekken werd aangegeven dat dit niet was toegestaan (zelfs in november werd het gedaan dus laat staan zomer). Elke avond live muziek binnen bij bar, ook nog een buitenbar met kleine kaart. Direct aan boulevard en zandstrand Carihuela op grens Benalmadena. Ik vond het hotel de moeite waard.
    november 2022
  • Arnold
    Mooi gelegen modern hotel met goed eten.
    9
    Fijn hotel met aardig personeel. Mooie kamers. Prima! Zo’n ontbijtnuffet heb je nog nooit gezien.
    december 2018

Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

  • Gegarandeerd de beste deal
  • Uiteraard géén boekingskosten
  • Zekerheid van ANVR en SGR
  • Zeven dagen per week geopend

Veilig aangesloten bij:

Die snapt vakantie.

4.3 / 5

Super duidelijke site, top

Super duidelijke site, altijd laagste prijs. Goede communicatie en bevestiging...

Lees verder