Pierre & Vacances Roquetas El Palmeral

Accommodation preview photo
7.7 Erg goed
2.621 beoordelingen
vanaf
541
p.p.
incl. vlucht + transfer

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Pierre & Vacances Roquetas El Palmeral
7.7 Erg goed
2.621 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen

Accommodation preview photo
vertrek
donderdag 05 oktober 2023
terugkomst
dinsdag 10 oktober 2023(6 dagen)
luchthaven
Rotterdam
verzorging
Logies
vanaf
541
p.p.
incl. vlucht + transfer

Excl. € 12,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

Pierre & Vacances Roquetas El Palmeral

Ligging

Dit hotel ligt in het recreatiegebied van Roquetas de Mar, slechts circa 250 m van het strand. Vele winkelmogelijkheden, restaurants en bars (circa 50 m) en een aansluiting op het openbaar vervoer (direct voor het hotel) vindt u in de onmiddellijke omgeving.

Hotelfaciliteiten

Het hotel biedt op 5 verdiepingen 254 tweepersoonskamers die met een lift bereikbaar zijn. De receptie in de ontvangstruimte is dag en nacht geopend en zorgt voor flexibiliteit bij het in- en uitchecken. Het verblijf beschikt over een wisselkantoor, een tv-ruimte, een speelkamer, medische dienst en een wasservice. De kinderen kunnen zich op de speelplaats naar hartelust uitleven. Om te parkeren staat een garage ter beschikking.

Kamers

Een verwarming in de kamers zorgt voor een aangenaam luchtklimaat. De meeste kamers hebben een balkon. De uitrusting van de kamers bestaat uit een koelkast, een telefoon met directe buitenlijn, een tv met satelliet-/kabelontvangst en een kluis. Tot het service-aanbod behoort ook de eindschoonmaak.

Sport/entertainment

Het zwemcomplex met een zwemgedeelte voor kinderen is perfect geschikt voor actieve ontspanning of aquarobics training. Ligstoelen en parasols garanderen rustgevende uurtjes. Bij de zwembadbar kunnen de gasten kiezen uit diverse verfrissende drankjes. Wie lekker wil bewegen, kan van fietsen/mountainbiken, midgetgolf en golfen genieten. Met waterskiën, windsurfen, jetskiën, motorboot varen, waterfietsen, bananenboot varen, zeilen en catamaranzeilen voelen zich ook watersportliefhebbers helemaal op hun gemak. Het hotel biedt met tafeltennis en tegen betaling biljart sportieve activiteiten in het binnengedeelte aan. Een animatieprogramma en een miniclub bieden mogelijkheden tot vrijetijdsbesteding.

Eten en drinken

Het hotel beschikt over een koffiehuis. In het niet-rokersrestaurant met airconditioning en kinderstoelen worden de gasten culinair verwend. Het verblijf biedt halfpension en all-inclusive als boekingsmogelijkheid op het gebied van eten en drinken aan. Bij het ontbijt, de lunch en het diner genieten de gasten van een lekker en uitgebreid buffet.

Creditcards

De volgende creditcards worden in het hotel geaccepteerd: American Express, Visa en MasterCard.

Copyright GIATA 2004 - 2023. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 126004

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Airco
  • Bar
  • Zwembad buiten
  • Huisdieren toegestaan
  • Restaurant
  • Wifi
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    17max
    5 uur
    11 dgn
    18
  • FEB
    17max
    6 uur
    10 dgn
    17
  • MRT
    19max
    7 uur
    8 dgn
    17
  • APR
    21max
    8 uur
    7 dgn
    18
  • MEI
    27max
    9 uur
    2 dgn
    18
  • JUN
    29max
    11 uur
    1 dgn
    22
  • JUL
    33max
    11 uur
    -
    1 dgn
    24
  • AUG
    33max
    10 uur
    1 dgn
    24
  • SEP
    27max
    8 uur
    2 dgn
    23
  • OKT
    23max
    7 uur
    8 dgn
    21
  • NOV
    19max
    5 uur
    11 dgn
    20
  • DEC
    16max
    5 uur
    10 dgn
    19
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Pierre & Vacances Roquetas El Palmeral met:

7.7 Erg goed
uit 2621 beoordelingen
Eten
4.8
Kamers
7.4
Wifi
7.6
Service
7.9
Sfeer
7.4
Ligging
9
Ontbijt
7
Netheid
4.3

    Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

    • Gegarandeerd de beste deal
    • Uiteraard géén boekingskosten
    • Zekerheid van ANVR en SGR
    • Zeven dagen per week geopend

    Veilig aangesloten bij:

    Die snapt vakantie.

    4.3 / 5

    Perfect

    Duidelijke informatie, zeer goede ervaring de laatste jaren en makelijke...

    Lees verder