In de rustige, bosrijke omgeving van Lillehammer ligt dit resort. Hier verblijf je in een knus, houten chalet. En omdat het skicentrum zich bevindt op slechts 5 minuutjes rijden, is dit een heerlijke plek voor een wintersportvakantie.
Voor de kinderen
speeltuin
Voor de kinderen - Tegen betaling
babybedje ca. NOK 150,00 per dag (op aanvraag, ter plaatse te betalen)
Verzorging
logies
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften., De entree tot het Hunderfossen attractiepark is niet inbegrepen. (ter plaatse te betalen), 's ochtends rijdt er een skibus naar Hafjell Ski Centre en in de avond rijdt deze bus terug naar het hotel, het restaurant is alleen geopend tijdens schoolvakanties en op aanvraag en Honden zijn toegestaan. Bij meer dan 1 hond moet dit aangevraagd worden. Kosten zijn NOK 250,- per verblijf, ter plaatse te betalen. Met uitzondering van de 4-kamerbungalow, hier zijn honden niet toegestaan.
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken. en In de de reisaanbieder app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken.
Inbegrepen
toeristenbelasting en gas, water en elektriciteit
Niet Inbegrepen - Verplicht
bedlinnen en handdoeken ca. NOK 215,00 per persoon per verblijf
Niet Inbegrepen - Niet verplicht
honden toegestaan, NOK 250,00 per hond per verblijf, maar niet in het restaurant
Vanaf Utrecht
ca. 1410 km
Ligging
centrum Hafjell op ca. 3 km, in een groene omgeving en rustig gelegen, luchthaven Oslo op ca. 180 km en treinstation op ca. 200 m
Faciliteiten
gratis wifi in openbare ruimte, gratis wifi op de kamer, receptie, inchecken: 15:00 tot 00:00, uitchecken: voor 11:00 en privé parkeerplaats buiten
Faciliteiten - Tegen betaling
oplaadpunt elektrische auto's
Overige informatie
onze classificatie: 3 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 40 en het hoofdgebouw heeft 4 verdiepingen inclusief begane grond en een lift
Restaurants/Bars
restaurant
USP's
In een rustige, bosrijke omgeving, Verblijf in knusse chalets, Gelegen bij een meer, Nestel je in de warme sauna en Nabij familiepark Hunderfossen
Wellness
sauna
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.