La Nouzarede is een gezellige, niet te grote familiecamping gelegen aan de rivier en op loopafstand van winkeltjes en restaurantjes. Ideaal dus, en ook bezoek je zo makkelijk de weekmarkt van Joyeuse. Naast de rivier vind je een strandje waar je heerlijk kunt liggen, nadat je hebt gezwommen in het heldere water van de rivier. 's Avonds speel je een potje jeu de boules of drink je wat op het terras.
Voor de kinderen
speeltuin
Voor de kinderen - Tegen betaling
babyset (bedje, stoel, badje) ca. € 4,50 per dag (bij boeking opgeven, ter plaatse te betalen)
Goed om te weten
alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Deze reis/accommodatie is onvoldoende/niet geschikt voor personen met beperkte mobiliteit., In- en uitchecken bij receptie van Homair, Speciale aanbieding meivakantie prijs van€175,- en €196,- per week. Gelding van 7 nachten tussen 23.04 en 08.05. Niet te combineren met andere aanbiedingen, Sommige stacarvans hebben 3x 1-persoonsbedden in de 2e slaapkamer en geen 1-persoonssofabed in de woonkamer, Kookplaat kan verschillen, gas of elektrisch en bedlinnen (ter plaatse te betalen)
Je vakantie tijdens corona
Door lokale coronaregels op je bestemming en het aantal gasten in een accommodatie moeten hotels soms (op het laatste moment) aanpassingen doen., Het kan zijn dat faciliteiten niet, slechts gedeeltelijk of afwijkend geopend zijn., Deze aanpassingen kunnen elke dag voorkomen of wijzigen, het is daarom helaas voor ons niet mogelijk om alle wijzigingen vooraf inzichtelijk voor je te maken., In de de reisaanbieder app delen we ook belangrijke informatie met je. Zorg dat je deze voorafgaand aan je vertrek installeert op je telefoon, zo kunnen we je goed bereiken., Via de de reisaanbieder app is altijd reisleiding telefonisch of per chat beschikbaar, zij zullen je in het Nederlands te woord staan. en Houd er rekening mee dat niet op alle bestemmingen reisleiding fysiek aanwezig zal zijn.
Inbegrepen
gas, water en elektriciteit
Niet Inbegrepen - Verplicht
toeristenbelasting ca. € 0,60 per dag per persoon (vanaf 18 jaar, ter plaatse te betalen)
Niet Inbegrepen - Niet verplicht
bedlinnen €8,50 1-pers.bed en €13,50 2-pers.bed per set, Huisdieren bij boeking opgeven, handdoeken (zelf meenemen), theedoeken (zelf meenemen) en honden toegestaan (max. 1), € 4,00 per hond per dag, maar niet in het restaurant
Vanaf Utrecht
ca. 1075 km
Ligging
centrum Joyeuse op ca. 200 m, rivier op ca. 100 m en winkels op ca. 800 m
Faciliteiten
receptie, inchecken: Van 16:00 uur tot 19:00 uur, uitchecken: Van 08:00 uur tot 10:00 uur, privé parkeerplaats buiten en tv lounge
Faciliteiten - Tegen betaling
wifi in openbare ruimte, (mini)supermarkt en wasserette
Overige informatie
onze classificatie: 3 sterren en voltage: 230 volt
Restaurants/Bars
afhaalmaaltijden mogelijk, restaurant, bar en snackbar
USP's
Camping met ca. 115 plaatsen, Buitenbad met kinderbad, Varen op en zwemmen in de rivier, Strand bij de rivier, Bezoek de bekende Pont d'Arc, Kleinschalige camping en Breng een bezoek aan Balazuc
Zwembaden
buitenbad: verwarmd, buitenbaden open afhankelijk van het weer, zonneterras en kinderbad buiten
Wellness
jacuzzi (buiten)
Sport & Activiteiten
basketbal, biljart, jeu de boules, multisportterrein, voetbal en volleybal
Sport & Activiteiten - Tegen betaling
minigolf, tafeltennis en vissen
Entertainment
Animatie voor volwassenen: dansavonden, (sport)activiteiten in juli en augustus, thema-avonden en voorstellingen
Entertainment - Tegen betaling
's avonds animatie
De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.