Ghent Marriott Hotel

Accommodation preview photo
8.6 Geweldig
2.184 beoordelingen
vanaf
277
p.p.
Eigen vervoer

Excl. € 7,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Ghent Marriott Hotel
8.6 Geweldig
2.184 beoordelingen

Vergelijk de laagste prijzen:

reisduur
dagen

Accommodation preview photo
vertrek
zaterdag 26 augustus 2023
terugkomst
maandag 28 augustus 2023(3 dagen)
luchthaven
Eigen vervoer
verzorging
Logies + ontbijt
vanaf
277
p.p.
Eigen vervoer

Excl. € 7,50 per boeking voor SGR en Calamiteitenfonds. Eventuele kosten ter plaatse staan bij de beschrijving.

Over deze accommodatie:

Ghent Marriott Hotel

Ghent Marriott ligt direct aan de Korenlei in het bruisende centrum van Gent. Dit elegante hotel heeft vele prijzen binnengesleept op het gebied van gasttevredenheid. Dit bijzondere staaltje architectuur aan de oevers van de Leie heeft uitmuntende faciliteiten. Het glazen atrium met daarin de Poppi Lounge Bar dient als een gezellige ontmoetingsplaats waar je even tot rust kunt komen in het hart van de stad. Het Korenhuis restaurant is gelegen in een gerenoveerd klassiek handelaarshuis en is ingericht met smaakvolle moderne details. Het uitzicht is fantastisch! En bij mooi weer kan er op het terras gedineerd worden. Begin de dag energiek met een work-out in het fitnesscentrum met een smaakvol ontbijt erna. Door de ideale ligging in het hart van het historische en autovrije centrum ben je in een mum van tijd bij al het moois dat de stad te bieden heeft.

Voor de kinderen

babybedje

Verzorging

logies en ontbijt

Goed om te weten

alle kosten hebben betrekking op de accommodatie en zijn ter plaatse te betalen tenzij anders vermeld, Het is onbekend of deze reis/accommodatie in het algemeen geschikt is voor personen met beperkte mobiliteit. Of deze reis/accommodatie voldoet aan jouw specifieke behoeften, hangt af van je persoonlijke situatie. Neem hiervoor contact met ons op, zodat wij kunnen nagaan in hoeverre deze reis/accommodatie voldoet aan jouw behoeften. en honden niet toegestaan

Niet Inbegrepen - Verplicht

toeristenbelasting ca. € 3,00 per nacht per persoon (ter plaatse te betalen)

Vanaf Utrecht

ca. 185 km

Ligging

bushalte op ca. 300 m en treinstation Gent-Sint-Pieters op ca. 2600 m

Faciliteiten

gratis wifi in openbare ruimte, receptie (24 uur) en inchecken: Vanaf 16:00 uur, uitchecken: Tot 12:00 uur

Faciliteiten - Tegen betaling

overdekte privé parkeerplaats, ca. € 36,00 per 24 uur

Overige informatie

officiële classificatie: 4 sterren, onze classificatie: 4 sterren, totaal aantal kamers/ appartementen: 150, het hoofdgebouw heeft een lift en voltage: 220 volt

Restaurants/Bars

restaurant en bar

USP's

Midden in het stadscentrum, Zicht op de beroemde Korenlei, Sfeervol & modern design, Vlaams Restaurant Korenhuis, Spetterende Poppy Bar & Lounge en Uitstekende klantbeoordeling

Sport & Activiteiten

fitnessfaciliteiten

Sport & Activiteiten - Tegen betaling

fietsverhuur

De informatie over deze reis kan afwijken per vertrekdatum. Exacte informatie over verzorging, kamers, transfers e.d. krijg je na het controleren van de door jou geselecteerde reis.

Faciliteiten

Algemeen

  • Bar
  • Lift
  • Koelkast
  • Roomservice
  • Kluisje
  • Wifi

Activiteiten

  • Fietsverhuur
  • Fitness
Disclaimer: dé VakantieDiscounter besteedt veel zorg en aandacht aan het up-to-date houden van deze informatie. Echter, zowel faciliteiten als eventuele kosten veranderen met grote regelmaat. Aan dit overzicht kunnen daarom geen rechten worden ontleend.

Weer & klimaat

  • JAN
    6max
    2 uur
    20 dgn
    9
  • FEB
    6max
    3 uur
    13 dgn
    7
  • MRT
    8max
    4 uur
    15 dgn
    9
  • APR
    12max
    5 uur
    12 dgn
    10
  • MEI
    17max
    7 uur
    15 dgn
    11
  • JUN
    20max
    7 uur
    13 dgn
    14
  • JUL
    22max
    7 uur
    12 dgn
    18
  • AUG
    22max
    7 uur
    12 dgn
    21
  • SEP
    19max
    5 uur
    14 dgn
    19
  • OKT
    15max
    4 uur
    16 dgn
    16
  • NOV
    10max
    2 uur
    20 dgn
    14
  • DEC
    7max
    2 uur
    19 dgn
    10
Bron: KNMI Climate

Omgeving

Klantbeoordelingen

Klanten waarderen Ghent Marriott Hotel met:

8.6 Geweldig
uit 2184 beoordelingen
Kamers
6.9
Wifi
5.6
Service
8.6
Ligging
9
Ontbijt
7.8
Netheid
7.2

    Daarom boek je bij dé VakantieDiscounter:

    • Gegarandeerd de beste deal
    • Uiteraard géén boekingskosten
    • Zekerheid van ANVR en SGR
    • Zeven dagen per week geopend

    Veilig aangesloten bij:

    Die snapt vakantie.

    4.3 / 5

    Super duidelijke site, top

    Super duidelijke site, altijd laagste prijs. Goede communicatie en bevestiging...

    Lees verder